Група "Гости"
Ви увійшли як Гость 
     


Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Контроль за призначенням пенсій

Українцям Потрібно Обирати Або Пенсія Або Зарплата

Вже З Нового Року: Українцям Потрібно Обирати Або Пенсія Або Зарплата

Після проведення пенсійної реформи в Україні пенсіонерам доведеться вибирати: пенсія або зарплата.

Про це заявив в одному з інтерв’ю міністр соціальної політики Андрій Рева.

Після завершення пенсійної реформи, яку впроваджують в українських реаліях, людям пенсійного віку доведеться вибирати – пенсія або зарплата. Справа в тому, що згідно з реформою, українські пенсіонери більше не зможуть одночасно працювати і отримувати пенсію

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, людей пенсійного віку, які продовжують працювати, поставлять перед вибором. Вони повинні будуть вирішити: працювати і отримувати зарплату або йти на заслужений відпочинок і отримувати пенсію. Поєднувати одне і інше, як це було раніше, стане неможливим. Таке правило, за словами міністра, працює в багатьох країнах по всьому світу.

«Після пенсійної реформи, коли пенсія стане достатньою, потрібно встановити правило – або людина працює, отримує зарплату і виходить на пенсію пізніше, але пенсія у нього буде більше. Або він відразу виходить на заслужений відпочинок і отримує пенсію, але при цьому вже не працює », – зазначив Рева.

За його словами, роботодавців поставлять в таке становище, щоб вони не брали на роботу пенсіонерів неофіційно. Якщо таке станеться, вони можуть поплатитися за це штрафом в розмірі 320 тисяч гривень, вже з нового року.

Категорія: Контроль за призначенням пенсій | Додав: Rom@ (2017-12-27)
Переглядів: 66 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Державні інтернет ресурси


Прогноз погоди