Група "Гости"
Ви увійшли як Гость 
     


Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Коростишівська ОДПІ

Обкладення митними платежами засобів індивідуального захисту на період проведення АТО

Особливості пропуску та оподаткування товарів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України громадянами, визначені розділом XII Митною кодексу України.

Згідно з частиною 1 статті 374 Митного кодексу України товари, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 1000 євро. що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через пункти пропуску через державний кордон України, відкриті для повітряного сполучення, та товари, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг. що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення, пункти пропуску через державний кордон України, не підлягають письмовому декларуванню (за винятком товарів, на які відповідно до статті 197 Митною кодексу України встановлено обмеження щодо переміщення громадянами через митний кордон України, і випадків, передбачених частиною 2 статті 374 Митною кодексу України) та не є об’єктами оподаткування митними платежами.

Товари, що ввозяться громадянами у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі, сумарна фактурна вартість та/або загальна вага яких перевищують обмеження, встановлені частиною 1 статті 374 Митною кодексу України, підлягають письмовому декларуванню та оподаткуванню митними платежами відповідно до частини 4, 8 статті 374 Митною кодексу України.

Разом з цим, відповідно до позиції МL13d Переліку товарів військового призначення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 листопада 2003 року № 1807, державному експортному контролю підлягають усі види міжнародних передач бронежилетів і захисного одягу, виготовлених відповідно до військових стандартів або технічних умов, чи їх еквіваленти та «спеціально призначені» для них «компоненти», окрім захисних костюмів або бронежилетів. призначених для персонального захисту їх власників.

З огляду на зазначене, навіть якщо бронежилет є товаром військового призначення та переміщується через митний кордон України його власником для персонального захисту, ввозити його на митну територію України можна без дозволу Державної служби експортного контролю України. В інших випадках такий дозвіл необхідно мати.

Бронежилети невійськових стандартів, які є товарами подвійного використання, можуть ввозитись в Україну без дозволу Державної служби експортного контролю України в будь-якому випадку.

Категорія: Коростишівська ОДПІ | Додав: Rom@ (2014-11-28)
Переглядів: 367 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Державні інтернет ресурси


Прогноз погоди