Група "Гости"
Ви увійшли як Гость 
     


Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Обслуговування інвалідів

До уваги учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО

До уваги учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО

Управління праці та соціального захисту населення Коростишівської РДА повідомляє, що рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 874 затверджена Програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області у 2018 році.

Даною програмою виділені кошти для санаторно-курортного лікування учасників АТО та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО в санаторії «Дениші».

Для отримання путівки необхідно оформити в районній лікарні санаторно-курортну карту за формою 072/о. З цією картою звернутися в обласну поліклініку ім. О.Ф. Гербачевського для отримання путівки в санаторій «Дениші». З собою потрібно мати оригінали та копії наступних документів:

- паспорт;

- документ, що засвідчує участь в антитерористичній операції;

- посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

- довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (не надається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номеру облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті).

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення ї районної державної адміністрації або за телефонами  5-29-39

Категорія: Обслуговування інвалідів | Додав: Rom@ (2018-02-19)
Переглядів: 40 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Державні інтернет ресурси


Прогноз погоди