Група "Гости"
Ви увійшли як Гость 
     


Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Відділ допомог

Порядк надання населенню житлових субсидій

Відповідно до Порядку надання населенню житлових субсидій субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж на 12 місяців, і розраховується:

  • на неопалювальний сезон - з 1 травня по 30 вересня;
  • на опалювальний сезон - з 1 жовтня по 30 квітня.

 

При цьому розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення, розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.

 

Згідно з законодавством районним (міським) управлінням (департаментом) праці та соціального захисту населення проведено розрахунок житлової субсидії на опалювальний період для громадян, які вже були одержувачами цього виду допомоги до жовтня 2017 року на підставі інформації про доходи на І та ІІ квартали 2017 року на підставі нових соціальних норм житла та соціальних нормативів користування комунальними послугами.

НОРМА ПЛОЩІ ЖИТЛА:

Утримання житла, опалення

13,65 м2 на особу + 35,22 м2на сім’ю

75 м2 на домогосподарство, яке складається з однієї або двох непрацездатних осіб

Комісії можуть приймати рішення щодо призначення субсидії на понаднормову площу житла непрацездатним особам, які проживають самі.

СПОЖИВАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ:

на опалення

5,0 м3 на 1 м2 опалювальної площі * кориг. коеф. (1,094 для 1-2-поверхових будівель,  0,798 для будівель на 3 і більше поверхів)

на газову плиту (приготування їжі)

3,3 м3 на особу

на газову плиту за відсутності гарячого водопостачання і газового водонагрівача (приготування їжі і підігрів води)

5,4 м3 на особу

на газову плиту і водонагрівач

10,5 м3 на особу

Суму призначеної субсидії по видах можна побачити у квитанціях надавачів житлово-комунальних послуг. Повідомлення про суми призначених субсидій можна отримати у своєму управлінні праці та соціального захисту населення або уповноваженої особи сільської (селищної ради).

Згідно з законодавством районним (міським) управлінням (департаментом) праці та соціального захисту населення проведено розрахунок житлової субсидії на опалювальний період для громадян, які вже були одержувачами цього виду допомоги до жовтня 2017 року на підставі інформації про доходи на І та ІІ квартали 2017 року.

Суму призначеної субсидії по видах можна побачити у квитанціях надавачів житлово-комунальних послуг. Повідомлення про суми призначених субсидій можна отримати у своєму управлінні праці та соціального захисту населення.

Якщо Ви у своїх квитанціях за жовтень 2017 року не побачили розміру субсидії, це може означати, що:

1) субсидія для Вашого домогосподарства на жовтень становить «0,0 гривень» (централізоване опалення підключено 11 жовтня або субсидія для Вашого домогосподарства, яке використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення, розраховано з 16 жовтня);

2) субсидія за листопад 2017 року буде відображена у квитанції за листопад;

3) субсидія з жовтня 2017 року розрахована Вам у листопаді цього року і загальна сума субсидії за жовтень та листопад буде відображена у квитанції за листопад 2017 року.

НАГАДУЄМО!!! Про всі зміни (купили машину, квартиру, будинок, оформили пенсію, допомогу, приступили до роботи, змінився соціальний стан чи вид доходу) одержувачі субсидій у місячний термін зобов’язуються інформувати управління праці та соціального захисту населення.

Категорія: Відділ допомог | Додав: Rom@ (2017-11-23)
Переглядів: 70 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Державні інтернет ресурси


Прогноз погоди