Група "Гости"
Ви увійшли як Гость 
     


Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Відділ персоніфікованого обліку осіб

До уваги громадян пільгових категорій.

До уваги громадян пільгових категорій.

 

           Відповідно до постанови КМУ від 31 січня 2007 № 77 «Про затвердження Порядку надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» сільські, селищні та міські ради на підставі заяви пільговика складають списки осіб (із зазначенням пільгових категорій) для призначення  пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу. Списки пільговиків підписані сільським,  селищним, міським  головою (іншою уповноваженою особою) та завірені печаткою подаються щомісяця до 2 числа до управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації.               

Разом з тим, постановою КМУ від 27.04.2016р. № 319 передбачено, що з 01.05.2016 року у разі призначення субсидії - пільги з оплати ЖКП та придбання твердого палива і скрапленого газу, особам, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку) у період її отримання не нараховуються.

Громадяни пільгових категорій, які проживають у м.Коростишеві і мають право на виплату компенсації готівкою на тверде паливо і скраплений газ згідно чинного законодавства звертаються із заявою до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації до якої додають довідку про наявність у житловому приміщенні пічного опалення і скрапленого газу.

За додатковою інформацією звертатися у відділ персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги управління праці та соціального захисту населення кабінет №7, тел.5-29-40.

Категорія: Відділ персоніфікованого обліку осіб | Додав: Rom@ (2018-02-20)
Переглядів: 57 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Державні інтернет ресурси


Прогноз погоди