Група "Гости"
Ви увійшли як Гость 
     


Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Захист постраждалих ЧАЕС

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 

 

         Події понад 31-річної давності ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Чорнобильська катастрофа є болем і проблемою всієї громадськості. День 14 грудня 1986 року – це не тільки закриття саркофага на Чорнобильській АЕС, але і «подолання найбільшої техногенної катастрофи». І тепер не лише в квітневий день 26 числа, а і 14 грудня вже стало доброю традицією вшановувати пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха, а також висловлювати щирі слова подяки всім ліквідаторам за мужність і героїзм.

         З метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії у м. Коростишеві            14 грудня 2017 року проведено покладання квітів до пам”ятника та меморіалу, пов”язаних із Чорнобильською трагедією, за участю керівництва району та міста, працівників районних підприємств, установ, організацій, громадських організацій та громадськості. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять про тих, хто загинув, рятуючи рідну землю і все людство від наслідків техногенної катастрофи.

         У бібліотечних закладах району організовано та проведено книжкові виставки, інформаційні викладки, виставку репродукцій і творів образотворчого мистецтва. У школах району проведено виховні години, круглі столи з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту ліквідаторів та їх сімей.

         На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 185 осіб, які мають статус учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

          Станом на 14 грудня 2017 року учасникам ліквідації 1 та 2 категорії виплачено компенсацію вартості продуктів харчування згідно ст.20,21 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” по листопад 2017 року включно.

          У 2017 році 19 учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС першої категорії отримали послуги з санаторно-курортного лікування на суму 99579,00 грн.        

          Рішенням сесії районної ради Житомирської області від 28 березня 2017 року з районного бюджету було виділено 10000,00 грн. на безоплатне (пільгове) зубопротезування постраждалим громадянам внаслідок аварії на ЧАЕС, віднесеним до категорій 1 та 2.

          Згідно із розписом обласного бюджету по програмі „Пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” на 2017 рік на Коростишівський район передбачено кошти у сумі 41910,00 грн. (в т.ч. забезпечення ліками – 28000,00 грн., зубопротезування – 13910,00 грн.). Станом на 14 грудня 2017 року кошти використані в повному обсязі.

         І хоч життя та здоров’я ліквідаторам не повернути, але слід завжди пам’ятати про їх подвиг заради нашого світлого майбутнього, нашого життя.

Категорія: Захист постраждалих ЧАЕС | Додав: Rom@ (2017-12-15)
Переглядів: 76 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Державні інтернет ресурси


Прогноз погоди