Група "Гости"
Ви увійшли як Гость 
     


Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Відділ допомог

Доступне житло

07.12.2017 року відбулася виїзна зустріч із внутрішньо переміщеними особами, які проживають у ДП «Санаторій для батьків з дітьми «Тетерів» за участю заступника начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Березняк Л.І., начальника відділу грошових виплат і компенсацій УПСЗН Волошинської Ю.В. та головного державного соціального інспектора Білоус А.П. в присутності головного лікаря закладу Криворучка С.Г., на якій мешканцям санаторію було роз’яснено про можливість вирішити проблему житла за допомогою пільг від держави взявши участь у програмі «Доступне житло». Всім проживаючим вручені Пам’ятки із роз’ясненнями про участь у програмі «Доступне житло».

            Відповідно до ухваленого 16 березня цього року Верховною Радою України Закону «Про внесення змін до статті 4 Закону «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» щодо реалізації державних житлових програм», запрацював механізм пільгового придбання житла.

28 листопада розпочали роботу територіальні центри Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло) з прийому документів для участі в програмі «Доступне житло».

Документ передбачає додаткові можливості для сімей учасників АТО та ВПО вирішити проблему житла шляхом участі у програмі доступного житла, завдяки чому вони зможуть за допомогою держави придбати житло за механізмом “50 на 50” або отримати пільговий кредит під 7 відсотків річних для вирішення житлового питання.

За умовами цієї програми розмір державної підтримки становить:

  • 50 % для внутрішньо переміщених осіб (ВПО);
  • 50 % для громадян, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6, пунктів 10-14 частини другої статті 7 та абзаців четвертого, шостого і восьмого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • 30 % для інших громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

 

Категорія: Відділ допомог | Додав: Rom@ (2017-12-08)
Переглядів: 67 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Державні інтернет ресурси


Прогноз погоди