Група "Гости"
Ви увійшли як Гость 
     


Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Відділ персоніфікованого обліку осіб

До уваги громадян пільгових категорій

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ.
Одержувачі пільг повинні звернутися до управління праці та соціального захисту населення Коростишівської райдержадмінстрації, кабінет №7 (відділ пільг), тел.52940, до 15 жовтня 2019 року. При собі необхідно мати: документи, що підтверджують особу, рахунок з АТ»Ощадбанк»(лише ощадбанк), особові рахунки з підприємств для звірки інформації.Також пільги можуть перераховуватись на відділення ПАТ «Укрпошта».

З 1 жовтня 2019 року розпочинається монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» (зі змінами) затверджено Порядок надання пільг на оплату житловокомунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.
Порядок поширюється на осіб, які мають право на відповідні пільги згідно із законами, в тому числі з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, який на цей рік становить 2690,00 грн.
Незалежно від доходів пільги надаються особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій, в тому числі в АТО і ООС, членам сімей померлих/загиблих ветеранів війни, чорнобильцям I і II категорій, особам з інвалідністю
внаслідок проходження служби в армії, ветеранам військової служби та органів внутрішніх справ, та ветеранам інших служб.
По доходам пільги надаються учасникам війни, дітям війни,багатодітним сім’ям, педагогічнич,медичним працівникам пенсіонерам з сільської місцевості.
Розрахунки сум пільг буде проводити структурний підрозділ з питань соціального захисту населення в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги. При визначені суми враховується: право на пільгу,
відсоток на пільгу, кількість членів сім’ї, технічні характеристики та квадратні метри житлового будинку (квартири) чи опалювальної площі тощо.
Якщо в одному житловому приміщенні право на пільги мають кілька пільговиків, розрахунок суми пільги здійснюється одному із таких пільговиків, який має право на більший за розміром відсоток знижки з оплати житлово-комунальних послуг, з урахуванням розміру пільг інших пільговиків.
Пільговик  зобов’язаний своєчасно повідомляти структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг (зміна персональних даних, місця реєстрації/проживання, видів послуг, кількості членів сім’ї та інше).
Відповідно до затвердженого Порядку паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова.
Зокрема, пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматизованому режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк.
Структурний підрозділи з питань соціального захисту населення щомісяця формуватиме реєстри для виплати пільг і передаватимуть їх Мінсоцполітики. Після чого Міністерство, опрацювавши отримані реєстри, надсилатиме їх до АТ «Ощадбанк» та переказуватиме зазначеному банку кошти для виплати монетизованих пільг.
АТ «Ощадбанк» щомісяця інформуватиме пільговиків SMS-повідомленням про надходження коштів від держави, їх використання та залишок.
Цей механізм розроблено для забезпечення максимальноїзручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу і не хочуть витрачати сили і час на оплату житлово-комунальних послуг.
Водночас, за заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до початку опалювального сезону (15 жовтня ) або до початку неопалювального сезону (15 травня), у якій зазначаються необхідні виплатні реквізити, виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі. . Таким особам кошти надходитимуть на їх особисті рахунки в АТ «Ощадбанк» або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”.

У такому випадку пільговики зможуть зняти кошти з власного рахунку у будь-який зручний час та самостійно щомісяця розраховуватись за комунальні послуги. При заощадливому відношенні до користування житловокомунальними послугами пільговик зможе економити та залишати частинку грошей собі.

 

Категорія: Відділ персоніфікованого обліку осіб | Додав: Rom@ (2019-09-18)
Переглядів: 75 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Державні інтернет ресурси


Прогноз погоди