Група "Гости"
Ви увійшли як Гость 
     


Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Відділ допомог

РОЗВИТОК САМОЗАЙНЯТОСТІ ТА РОЗШИРЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

Розвиток самозайнятості та розширення підприємницької діяльності.

 

Організатор проекту - Фонд громади Житомира у співпраці із Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW).

 

До участі у проекті запрошуються:

  • внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму віком 18-60 (жінки та чоловіки), які проживають у Житомирській області;
  • місцеві мешканці з Житомира та Житомирської області віком 18-60 (жінки та чоловіки), які належать до вразливих категорій населення (учасники та ветерани АТО та члени їх сім’ї, люди із інвалідністю, із хронічними захворюваннями тощо).

 

Вимоги до учасників за напрямком “мікропідприємництво”: є досвід підприємницької діяльності ( не  менше 1 року), наявне свідоцтво ФОП, ПП чи ТзОВ, власником якого є заявник.

Програма передбачає видачу грантів на придбання обладаннядля: самозайнятості – до 650 євро, на розвиток власного бізнесу (мікропідприємництва) – до 2500 євро (у гривні за курсом ООН на час закупівлі відповідних активів). Гранти надаються у вигляді обладнання (!)

 

Як долучитися до проекту? Зателефонувати до Фонду громади Житомира за номерами телефонів: 093-718-64- 27 (Марина), 050-712-59-70 (роб), 0412 46-10-86 (роб), 068-991-64-63 (Вікторія) та подати коротку заявку на співбесіду; e-mail: mom.zt2015@gmail.com, fondgromady.zt@gmail.com.

 Надати скан-копії наступних документів (при собі мати оригінали):

скан копія довідки ВПО (лише для переселенців); скан-копія паспорту та ідентифікаційного номеру; скан-копія свідоцтва про реєстрацію ФОП (обов’язково лише для групи «Мікропідприємництво»).

 

Заявки на участь у програмі приймають до 10 квітня 2018 року (включно). Передбачається конкурсний відбір кандидатів на участь у програмі.

 

 

Категорія: Відділ допомог | Додав: Rom@ (2018-04-11)
Переглядів: 43 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Державні інтернет ресурси


Прогноз погоди