Група "Гости"
Ви увійшли як Гость 
     


Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Новини управління

День соціальної справедливості

Соціальна справедливість - головний пріоритет у діяльності Уряду

та місцевих органів влади. 

      Відповідно до Указу Президента України від 4 листопада 2011 року № 1021 20 лютого 2013 р. відзначатиметься День соціальної справедливості.

      Соціальна справедливість, створення для всіх громадян рівних можливостей для самореалізації, поліпшення рівня життя українців і захист найвразливіших із них – головний пріоритет у діяльності Уряду та місцевих органів влади.

      Першочерговими заходами для забезпечення соціальної справедливості мають стати: стабільне зростання реальних доходів населення району та зниження майнового розшарування, ліквідація заборгованості із заробітної плати, вдосконалення законодавства з оплати праці, перехід від соціальних мінімумів до соціальних стандартів, а відтак  - згортання масштабів бідності.

      Боротьба за соціальну справедливість – доленосне завдання незалежної України. Без цього їй не здолати кризових явищ останніх років, не досягнути цивілізованого життя.

     19.02.2013 року до Дня соціальної справедливості відбулося засідання Тристоронньої соціально-економічної ради за участю представників громадських організацій з питань досягнення соціальної справедливості у суспільстві.

Категорія: Новини управління | Додав: Rom@ (2013-02-19)
Переглядів: 256 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Державні інтернет ресурси


Прогноз погоди