Група "Гости"
Ви увійшли як Гость 
     


Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Новини управління

До уваги отримувачів субсидій

Відповідно до пункту 15 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою КМУ від 21 жовтня 1995 р. № 848, частина  невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт*г електричної енергії. Перерахування частини невикористаної субсидії на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплата її через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення на підставі особистої заяви одержувача, поданої до 1 вересня 2017 року.
У зв’язку із внесенням змін до вищевказаної постанови  перерахунок субсидій на наступний період здійснюється без звернення громадян (крім субсидії для придбання твердого палива та орендарів).
Повідомлення про призначення субсидії будуть передані уповноваженим особам сільських рад,  а жителі міста можуть отримати повідомлення особисто в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Коростишів, вул. Святотроїцька, 18 у робочі дні з 8.30 до 17.30.

Зразок заяви можна завантажити в розділі ЗРАЗКИ бланків для оформлення всіх видів державних соціальних допомог (http://upsznkor.ucoz.com/index/zrazki_dokumentyv_dlja_oformlennja_dopomogi_ta_subsidiji/0-24)

 

Категорія: Новини управління | Додав: Rom@ (2017-06-28)
Переглядів: 195 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Державні інтернет ресурси


Прогноз погоди