Група "Гости"
Ви увійшли як Гость 
     


Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Новини управління

Допоможемо Житомирському учбово-виробничому підприємству УТОГ «вижити»

       У Житомирській області функціонує Житомирське учбово-виробниче підприємство УТОГ. Основним завданням підприємства УТОГ, яке користуються всебічно підтримкою Держави, є працевлаштування інвалідів по слуху та їх трудова і соціальна реабілітація.

     Підприємство займається пошиттям спецодягу, комбінезонів, постільної білизни, пошиттям верхнього та жіночого одягу.

       На даний час через непристосованість підприємства УТОГ до роботи в ринкових умовах, пов’язаних зі специфікою праці інвалідів зі слуху і відсутністю достатніх обсягів робот, окремі виробничі підприємства УТОГ опинилися в надзвичайному скрутному становищі на межі не тільки виживання та збереження виробничого  і трудового потенціалу, але й забезпечення елементарного прожиткового мінімуму працівників-інвалідів.

     У зв’язку з цим, виходячи з соціальних ініціатив Президента України та Плану заходів з виконання Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки та з метою завантаження обсягами робіт Житомирського виробничого підприємства УТОГ звертаємося до державних структур та закладів, а саме дитячих садків, шкіл, лікарні, місцевим відділень МНС, МВС, учбових, культурних закладів, охоронних структур, комунальної служби з проханням допомогти «вижити» даному підприємству , а саме робити замовлення які виконуються за рахунок державних та місцевих бюджетів на зазначеному виробничому підприємстві інвалідів.

    Ваша допомога у вирішенні цього питання сприятиме реалізації  державної соціальної політики і забезпечення та створення належних умов життя та реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями.

 

 

Головний спеціаліст з питань обслуговування

інвалідів управління праці та соціального

захисту населення райдержадміністрації                                                                                             Ірина Зозуля

Категорія: Новини управління | Додав: Rom@ (2013-06-20)
Переглядів: 441 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Державні інтернет ресурси


Прогноз погоди