Група "Гости"
Ви увійшли як Гость 
     


Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Коростишівська ОДПІ

При очищенні влади проводитимуться перевірки

Однією з актуальних нині тем є реалізація закону „Про очищення влади".

Наказом Мінфіну від 3 листопада цього року №1100 затверджений порядок проведення перевірки достовірності відомостей, передбачених пунктом 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади". Він поширюється, зокрема, на осіб, стосовно яких проводиться перевірка, а також на контролюючі органи, які організовують проведення таких перевірок. Зокрема, такими контролюючими є органи державної влади та місцевого самоврядування, а також Державна фіскальна служба.

Порядком визначено, що запити про проведення перевірки достовірності відомостей, а також копії декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік особи, стосовно якої проводиться перевірка, надсилається органами, які організовують проведення таких перевірок (де працює особа що перевіряється), до відповідної державної податкової інспекції за місцем проживання цієї особи.

Перевірки проводиться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року №1025-р «Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади».

Категорія: Коростишівська ОДПІ | Додав: Rom@ (2014-12-04)
Переглядів: 278 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Державні інтернет ресурси


Прогноз погоди