Група "Гости"
Ви увійшли як Гость 
     


Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Коростишівська ОДПІ

Про застосування пільги

Поновлення заяви про застосування пільги

Податковим кодексом не передбачено щорічне поновлення заяв про застосування ПСП, і у разі дотримання вимог ст..169 Податкового кодексу ПСП застосовується  до заробітної плати платника податку  з дня отримання роботодавцем заяви про її застосування.

Але якщо у платника податків виникає право на застосування ПСП  з інших підстав, ніж ті, які зазначались у попередній заяві, такий платник повинен подати нову заяву з відповідними підтвердними документами.

 

Вибір місця отримання ( застосування) пільги.

Платник  податків на свій розсуд обирає найвигідніше місце застосування ПСП до заробітної плати незважаючи на те, де в нього знаходиться трудова книжка.

Заява про застосування ПСП подається у довільній формі. За зразок може бути взято форму заяви, встановлену наказом №461. 

 

Обмеження щодо застосування пільги

Відповідно до пп..169.4.1 п.169.4 ст.169 Податкового кодексу ПСП застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата ( інші прирівняні до неї згідно із законодавством виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн. ( у 2013р. -1610 грн.).

Для цілей розділу IV цього Кодексу  заробітна плата – це основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються ( надаються) платнику податку у зв”язку з відносинами трудового найму згідно із законом (пп..14.1.48 п. 14.1 ст.14 Податкового кодексу).

У разі перевищення місячної заробітної плати понад установлений Податковим кодексом розмір питання щодо надання ПСП не розглядається незалежно від категорії платника податку.

Податковим кодексом не передбачено застосування ПСП до доходів, відмінних від заробітної плати.

Категорія: Коростишівська ОДПІ | Додав: Rom@ (2013-02-27)
Переглядів: 297 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Державні інтернет ресурси


Прогноз погоди