Група "Гости"
Ви увійшли як Гость 
     


Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Новини управління

Оголошення про конкурс

Управління праці та соціального захисту населення Коростишівської райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - головного спеціаліста з питань трудових відносин, соціального партнерства та охорони праці на період відпустки для догляду за дитиною до 3-х річного віку основного працівника. Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта – вища, відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом – не менше 3-х років.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад державних службовців конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України «Про державну службу» та «Про засади запобігання та протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: заяву про участь у конкурсі; особову картку (форма П-2 ДС) з додатками; оригінали та копії документів про освіту, паспорта (1-2 сторінки, приписка), військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), ідентифікаційного номера; декларацію про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік, фото 4х6 см (2 шт.). Переможець конкурсу додає довідку про медичний огляд за формою № 133 о.

            Документи для участі в конкурсі приймаються впродовж 30 календарних днів з дня його оголошення.

            Детально з умовами конкурсу можна ознайомитися за адресою: м. Коростишів, вул. К.Лібкнехта, 18, приймальня.

            Телефон для довідок: 5-29-38

Категорія: Новини управління | Додав: Rom@ (2013-05-19)
Переглядів: 241 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Державні інтернет ресурси


Прогноз погоди