Група "Гости"
Ви увійшли як Гость 
     


Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Відділ персоніфікованого обліку осіб

Хто відноситься до багатодітних, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та які пільги надаються їм за рахунок державно
Відповідно до статті 3 Сімейного кодексу України сім’ю складають особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки.

Сім’я створюється на підставі шлюбу, усиновлення, а також на інших підставах, не заборонених законом і таких, що не суперечать моральним засадам суспільства.

Багатодітна сім’я – сім’я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує. До складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно – технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчального закладу, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Відповідно до статті 256 – 1 сімейного кодексу України прийомна сім’я – сім’я, яка добровільно взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей – сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування.

Згідно зі статтею 256 – 5 сімейного кодексу України дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що строюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, для забезпечення сімейним вихованням та спільного проживання не менше як п’яти дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» багатодітним сім’ям надаються такі пільги:

- 50 - відсоткова знижка плати за користування житлово – комунальними послугами (квартплата, газопостачання, електропостачання та інші послуги) та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб у межах норм, визначених законодавством;

- 50 – відсоткова знижка вартості палива, у тому числі рідкого,в межах норм, визначених законодавством, у разі якщо відповідні будинки не мають центрального опалення;

- позачергове встановлення квартирних телефонів. Абонентна плата за користування квартирним телефоном встановлюється у розмірі 50 відсотків від затверджених тарифів.

Дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім’ям, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування надаються пільги такі як і для багатодітних сімей.
Категорія: Відділ персоніфікованого обліку осіб | Додав: Rom@ (2014-09-22)
Переглядів: 1066 | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Державні інтернет ресурси


Прогноз погоди