Група "Гости"
Ви увійшли як Гость 
     


Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Новини управління

ВІдзначення Дня людей із інвалідністю

3 грудня –  Міжнародний день людей з інвалідністю - день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.
Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.
Громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, для них мають бути створені такі умови, що дозволяють відчувати себе рівними серед рівних.
Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Вони пристосовуються як можуть зі всіх своїх сил. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне - можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Ми всі рівні перед Богом.
З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю в музичній школі м.Коростишева був організований  концерт. Після його закінчення дітки разом з батьками зібралися в їдальні благодійного фонду «Відкрите серце, де  асоціацією захисту прав інвалідів з дитинства «Надія» та працівниками центру соціальної реабілітації для них був організований солодкий стіл, конкурси, розваги. 
Наталія Рожик та  Віталій Сіньков  надали допомогу у вигляді продовольчих наборів. На захід до  дітей з подарунками завітали  учні  Коростишівської НВК ім.О.Ольжича та  представники  мережі аптек «Подорожник».

Сашеньку Хомяк друзі привітали з досягненням повноліття

Весела руханка

Конкурс «Рибалка»

Конкурс «Творча майстерня»

Категорія: Новини управління | Додав: Rom@ (2017-12-01)
Переглядів: 508 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Державні інтернет ресурси


Прогноз погоди