Група "Гости"
Ви увійшли як Гость 
     


Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Новини управління

Звіт

Звіт

про роботу управління праці та соціального захисту населення Коростишівської райдержадміністрації

у 2014 році

 

Важливе завдання органів державної влади усіх рівнів на сьогоднішній день - це зростання добробуту наших громадян.

Саме тому діяльність управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації спрямована на:

-   соціальний захист та соціальне обслуговування населення району;

-   забезпечення додержання законодавства про працю, зайнятість;

-   соціальне обслуговування, надання соціальних послуг інвалідам, пенсіонерам, одиноким непрацездатним громадянам похилого віку;

-   призначення та виплату соціальних допомог, компенсацій та інших соціальних виплат;

-   надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та  твердого палива та ін.

Колектив управління активно працює над покращенням життя найвразливіших категорій населення. Завдяки цьому в соціальній сфері нашого району помітні позитивні зрушення.

Державна соціальна допомога та житлові субсидії

          Питання соціального захисту населення залишається важливим і увага з боку держави в цьому напрямку з кожним роком посилюється. Нормативно-правова база з питань надання державної адресної допомоги постійно удосконалюється і спрямована на підвищення розмірів виплати та збільшення кількості одержувачів.

            На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 5796 одержувачів державних соціальних допомог. Протягом 2014 року прийнято 12209 осіб, які звертались за призначенням різних видів державних соціальних допомог, виплачено державних соціальних допомог на загальну суму 55377016,84 грн., що на 6070116,16 грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

         Так, протягом 2014 року одержали:

   - 450 сімей державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям в сумі 10751,3 тис. грн.;

   - 318 заявників допомогу по вагітності та пологах на суму 402,3 тис. грн.;

   - 1426 заявників допомогу при народженні дитини на суму 24040,9 тис. грн.;     

   - 56 заявників допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку на суму 4668,1 тис. грн.;

   - 48 опікунів на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням на суму 1671,8 тис. грн.;

   - 805 заявників допомогу на дітей одиноким матерям на суму 4707,8 тис. грн.;

   - 555 отримувачів державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам на суму 7722,1 тис. грн.;

   - 80 одержувачів компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги на суму 262,2 тис. грн.;

   - 118 одержувачів тимчасових допомог на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів на суму 709,3 тис. грн.;

    - 74 одержувача допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу 1480,6 тис. грн.;

    - 120 одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та інвалідам 1187,5 тис. грн.

       Також, 7 прийомним сім’ям призначено державну соціальну допомогу та грошове забезпечення на суму 381,7 тис. грн.    

Для поліпшення соціального становища малозабезпечених сімей поступово спрощується механізм отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг для сімей, які цього потребують. За наданням субсидії звернулося 3099 сімей, яким призначено субсидію на суму 2003,6 тис. грн.    

Відповідно до Проекту "Удосконалення системи соціальної допомоги" починаючи з 1 квітня 2008 запроваджено єдину технологію прийому громадян. Прийом громадян проводиться щоденно. Для призначення різних видів допомог, на які претендує заявник, заповнюється одна заява. Для поліпшення соціального становища малозабезпечених сімей поступово спрощується механізм отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг для сімей, які цього потребують.

Внаслідок реалізації Проекту значно підвищилася ефективність системи соціальної допомоги: вона стала справедливішою, зорієнтованою на потреби людини; поліпшилося обслуговування одержувачів. У повному обсязі забезпечено роботу Приймальні громадян щодо прийому заявників і призначення державних видів допомоги та житлової субсидії за однією заявою та єдиним пакетом документів, проводяться співбесіди та аналіз наданих документів стосовно можливості отримання заявником інших видів адресної допомоги.                

З метою підтвердження права громадян на призначення допомоги та субсидії обстежено та оформлено актом 772 сімей, з них 122– отримувачі субсидії.

Виявлено 19 випадків подання недостовірної або неповної інформації про доходи та майновий стан.

З метою підтвердження цільового використання бюджетних коштів здійснено 79 перевірок достовірності інформації про доходи та майновий стан отримувачів допомоги та субсидії.

Прийнято 2 рішення про призупинення одноразової виплати при народженні дитини у зв’язку з відмовою отримувача допомоги від виховання дитини.

Проведено 41 зустрічну перевірку з відвідуванням місця роботи отримувачів субсидії. На виявлені порушення складені акти.

Перевірено матеріально-побутові умови проживання 27 сімей, які подали заяву на матеріальну допомогу в обласний центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат.

Здійснено 26 рейдів по місту та селах району разом із службами у справах сім’ї та молоді. Перевірені багатодітні і неблагополучні родини. Проведено 11 обстежень матеріально побутових умов проживання багатодітних сімей за їх фактичним місцем проживання для включення в базу  ЄДАРП для отримання пільг.

Постійно виявляються малозахищені верстви населення, які потребують отримання допомоги та субсидій, надаються консультації.

 

Соціальний захист військовослужбовців, що брали участь

в антитерористичній операції, та членів їх сімей

 

Близько 200 осіб, які проживають у районі, беруть участь в АТО на Сході країни. 3 військовослужбовців загинуло під час проведення бойових дій.

На виконання доручення голови ОДА від 29.09.14 № 4220/42/2–14  забезпечений супровід соціальними працівниками сімей військовослужбовців – учасників АТО.

17 осіб військовослужбовців отримали поранення під час бойових дій в зоні АТО  різного ступеня складності. 2 учасникам АТО, які отримали поранення під час бойових дій, встановлено статус інваліда війни.

Різні види допомог надаються учасникам і пораненим в АТО. Виділяються кошти з районного бюджету, міського бюджету, виплачується допомога координаційним центром надання допомоги військовослужбовцям, координується робота по забезпеченню твердим паливом та земельними ділянками сімей учасників АТО.

67 військовослужбовців, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції, та членів їх сімей звернулися за наданням допомоги в придбанні дров, на даний час завезено дрова 52 військовослужбовцям та членам їх сімей.

Питання завезення дров військовослужбовцям та членам сімей військовослужбовців, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції знаходиться на постійному контролі в керівництва управління.    

 

Робота з громадянами, що прибули до Коростишівського району з тимчасово окупованої території та районів проведення

антитерористичної операції

 

Станом на 01.01.2015 на території району проживають 448 осіб, які переїхали з Донецької та Луганської областей, з них 147 дітей. З числа указаних осіб:

-  6 (з них  4 дитини)  проживають у с.Старосільці Коростишівського району;

- 3  (з них  1 дитина)   проживають у с. Смиківка

- 7 (з них 3 дитини)   проживають у с.Кам’яний Брід Коростишівського району;

- 5 ( з них 1 дитина) проживають у с.Квітневе Коростишівського району;

- 1  проживає у с.Красилівка Коростишівського району;

-  11 (з них 4 дитини) проживають у с.Стрижівка, вул..Мала Шевченківська, 30;

- 13 (з них  6 дітей)  проживають у с.Кропивня Коростишівського району;

- 1  проживає у с.Щигліївка Коростишівського району;

- 5 (з них  2 дитини)  проживають у с.Грубське Коростишівського району;

- 3  проживає у с.Здвижка Коростишівського району;

- 2  проживає у с. Мамрин Коростишівського району;

- 1  проживає у с.Гуменники Коростишівського району;

- 2  проживає у с.Студениця Коростишівського району;

- 2  проживає у с.Козіївка Коростишівського району;

- 1  проживає у с. В.Кошарища Коростишівського району;

- 3  проживає у с.Кмитів Коростишівського району;

- 158  (з них 37  дітей) проживають у м.Коростишеві.

- 224 осіб проживають у ДП «Санаторій для батьків з дітьми «Тетерів» м. Коростишева. З них 136 дорослих (50 – чол., 86 - жінки) та 88 дітей. Серед переселенців 12 інвалідів загального захворювання, 3 дітей, які перебувають під опікою.

Всі громадяни отримують різні види державних соціальних допомог відповідно до чинного законодавства, найбільш незахищені категорії громадян отримали одноразову матеріальну допомогу з обласного бюджету та ООН.

 

Забезпечення встановлених законодавством пільг та компенсацій

 

В управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації створено та підтримується в актуальному стані Єдиний державний автоматизований реєстр пільговиків району.

Реєстр пільговиків по району станом на 01.01.2015 року нараховує 12676 електронних і паперових справ пільговиків, в тому числі 1550 ветеранів війни, 573 ветерани праці, 3425 дітей війни, 644 постраждалих від аварії на ЧАЕС, 56 ветеранів військової служби і внутрішніх справ та інші категорій.         

У 2014 році затверджено обсяг субвенції місцевого бюджету з державного бюджету на надання пільг в сумі 5622,4 тис. грн., в тому числі на користування житлом та комунальними послугами – 3879,5 тис. грн., на тверде паливо та скраплений балонний газ – 810,1 тис. грн., на послуги зв’язку, інші пільгові послуги та проїзд в приміському транспорті – 932,8 тис. грн.

За рахунок субвенції з державного бюджету проводилося фінансування втрат підприємствам (безготівкові розрахунки або централізовані  розрахунки по схемам). За 2014 рік профінансовано пільгових послуг, компенсацій всього на  5256,3 тис.грн.

За рахунок субвенції з держбюджету у 2014 році виплачено компенсацію за бензин Герою Соціалістичної праці Шегеді Л.М. на 9227,52 грн.

Укладені  угоди з  перевізниками по перевезенню пільгових категорій пасажирів. Всього укладено угод з перевізниками по 3-х міських та 20 приміських маршрутах та по перевезенню залізничним транспортом з Південно – Західною залізницею. Профінансовано перевізникам витрат на суму 650,0 тис. грн., в основному централізовані розрахунки. 

 Близько 1700 ветеранів війни району отримали одноразову допомогу до 9 Травня. 

Проведено нарахування компенсації по твердому паливу і скрапленому газу пільговим категоріям громадян. Всього по твердому паливу проведено нарахування 902 домогосподарствам на суму 632,9 тис.грн. та по скрапленому газу 816 домогосподарствам на суму 62,3 тис.грн.

 

Соціальний захист населення,

яке постраждало  внаслідок Чорнобильської катастрофи

 

На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 644 особи, які мають статус громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та осіб, що мають право на пільги, передбачені Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Використання коштів, виділених з початку року на напрями програми „Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” за 2014 рік:

          1. „Доплата за роботу на радіоактивно забруднених територіях, збереження заробітної плати при переведенні на нижче оплачувану роботу та у зв’язку з відселенням, виплати підвищених стипендій та надання додаткової відпустки громадянам, які постраждали внаслідок аварій на ЧАЕС”:

- кредиторська заборгованість на 01.01.2014 року – 16118,24 грн.;

- призначено до виплати за звітний період – 121072,45 грн;

- фактично виплачено за звітний період – 126773,37  грн.;

- кредиторська заборгованість на 01.01.2015р. – 10417,32 грн.

      2. „Компенсація сім’ям з дітьми та видатки на безплатне харчування дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС”:

- кредиторська заборгованість на 01.01.2014 року – 22992,56 грн.;

- призначено до виплати за звітний період – 162139,13грн.;

- фактично виплачено за звітний період –  185131,69 грн.;

- кредиторська заборгованість на 01.01.2015р. – 0,00 грн.;

      3. „Щомісячна грошова допомога у зв’язку з обмеженням  споживання продуктів харчування місцевого виробництва та компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”:

- кредиторська заборгованість на 01.01.2014 року –  74756,00 грн.;

- призначено до виплати за звітний період – 615820,51 грн.;

- фактично виплачено за звітний період – 661294,01 грн.;

- кредиторська  заборгованість на 01.01.2015р. – 29282,50 грн.;

     4. „Компенсація за шкоду заподіяну здоров’ю та допомоги на оздоровлення, у разі звільнення з роботи громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”:

- кредиторська заборгованість на 01.01.2014 року – 0,00 грн.,

- призначено до виплати за звітний період – 32377,23 грн.;

- фактично виплачено за звітний період – 32377,23 грн.;

- кредиторська заборгованість на 01.01.2015 р. – 0,00 грн.

               Згідно із розписом обласного бюджету по програмі „Пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” на 2014 рік на Коростишівський район передбачено кошти у сумі 24550,00 грн. (в т.ч. забезпечення ліками – 17000,00 грн., зубопротезування – 7550,00 грн.).

         Станом на 01.01.2015 року кошти використані:

  • на забезпечення ліками – 17000,00 грн.;
  • на зубопротезування – 7550,00 грн.

 

Соціальний захист та соціальне обслуговування інвалідів

 

Санаторно-курортне лікування:

На даний час на обліку для забезпечення путівками перебуває 576 інвалідів загального захворювання, 16 інвалідів війни, 49 ветеранів війни.

За 2014 рік прийнято 112 заяв від інвалідів та ветеранів війни для забезпечення санаторно-курортними путівками, видано 84 санаторно-курортні путівки для  інвалідів та ветеранів війни, у тому числі 8 путівок у санаторій «Дениші» закуплено за рахунок субвенції з державного бюджету місцевому бюджету для інвалідів  війни на суму 30240 грн.  (у 2013- 58 путівок).

Технічні засоби реабілітації

На обліку для забезпечення технічними засобами реабілітації перебуває 104 інваліди. Прийнято 83 заяви від інвалідів на забезпечення технічними засобами реабілітації, у 2014 році технічними та іншими засобами реабілітації (інвалідні візки, палиці, милиці, стояки) забезпечено 40 інвалідів (у 2013 році - 58 інвалідів).

Протезно-  ортопедичні вироби

Видано 185 направлень інвалідам на протезно - ортопедичне підприємство  для виготовлення протезно-ортопедичних виробів.

Геріотричні пансіонати

До  геріатричних пансіонатів оформлено 8 одиноких пристарілих громадян (у 2013  році -   9  громадян). 

Навчання

7 інвалідів з дитинства направлено на навчання до Житомирського вищого професійного училища-інтернату ( у 2013 році - 4 інваліди).

16 дітей-інвалідів направлено до центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Матеріальна допомога

Проведено обстеження матеріально-побутових умов 69 інвалідів, складено акти, направлені до обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат.(у 2013 році - 25). Проведено обстеження 45 ветеранів війни для оформлення соціального паспорту.

Спецавтотранспорт

На обліку для забезпечення інвалідів спецавтотранспортом по району перебуває 21 інвалід війни, 88 інвалідів загального захворювання та інвалідів з дитинства. У  2014 року автомобілі не отримували (у 2013 році – 2 автомобілі).

Виплачена компенсація за бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та транспортне обслуговування 127 інвалідам. Компенсація за невикористані санаторно-курортні путівки виплачена 90 інвалідам на суму 27260 грн.

Матеріальна допомога

Проведено обстеження матеріально-побутових умов 8 інвалідів, складено акти, направлені до обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат (у 2013 році - 5).

Безперешкодний доступ до об’єктів соціальної інфраструктури

Проводяться перевірки  нових об’єктів до введення їх в експлуатацію, засідання районного комітету для забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної інфраструктури за участю представників районних громадських організацій інвалідів.

Проводилося 100% наповнення електронної бази інвалідів по наданню матеріальної допомоги, отриманню технічних та інших засобів реабілітації, направленнях на виготовлення протезно-ортопедичних  виробів, індивідуальних програмах реабілітації інвалідів. 

 

Додержання вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати  пенсій

 

За 2014 рік перевірено 411 новопризначених (у 2013 році - 345) та 165 перерахованих  (у 2013 році - 197) пенсійних справ.

Виявлено порушення по 3 новопризначених пенсійних справах. Недоплата по перерахованій пенсії становить 4,70 грн.

Перевірено 603 (у 2013 році - 790) пенсійні справи померлих громадян. Порушень по виплаті допомоги на поховання не виявлено.

Направлено на розгляд регіональної комісії з визначення даних про заробітну плату в зоні відчуження в 1986-1990 роках 2 громадяни України (категорія 1). 

Проводилася роз’яснювальна робота по висвітленню питань пенсійної реформи через друковані видання «Коростишівської газети». Видавалися пенсійні архівні справи по запитах громадян та Пенсійного фонду.

Проводилася перевірка недоотриманої пенсії померлих громадян.

 

Додержання вимог законодавства про працю, зайнятість населення

 

 У сфері соціально-економічних і трудових відносин першочергове завдання – легалізація робочих місць та заробітної плати. Відповідно до плану роботи районної робочої групи з питань легалізації трудових відносин та зайнятості населення проводиться робота щодо визначення відповідності кількості найманих працівників обсягам господарської діяльності на підприємствах, організаціях та установах району. Проводиться звірка даних Коростишівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області, управління Пенсійного фонду України в Коростишівському районі, районного центру зайнятості та фондів соціального страхування щодо кількості найманих працівників, за яких сплачуються внески.                        

 Усього протягом 2014 року перевірено 220 фізичних осіб-підприємців та 5 юридичних осіб. Установлено 19 порушень, передбачених ст. 24, 24-1 КЗпП України в частині не укладання та не реєстрації трудового договору в районному центрі зайнятості в діяльності приватних підприємців. За результатами рейдів - перевірок приватними підприємцями укладено 14 трудових договорів приватними підприємцями - фізичними особами. Створено 353 робочих місця (172-у юридичних осіб, 181 – у фізичних осіб).

 Інформацію про виявлені порушення в 10 приватних підприємців передані до територіальної державної інспекції праці в Житомирській області. Населенню району постійно надається інформація щодо соціальних ризиків громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно.

 Станом на 01.01.2015 року заборгованість із виплати заробітної плати становить 520,1 тис. грн. (ДП «Санаторій для  батьків з  дітьми  «Тетерів» приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця»).

 Щомісячно проводяться засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на яких розглядаються питання першочерговості та дотримання строків виплати заробітної плати підприємствами згідно колективних договорів, сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України, підвищення рівня оплати праці працівників підприємств усіх форм власності, дотримання мінімальних гарантій міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень в оплаті праці.

Протягом 2014 року проведено 12 засідань районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій стипендій та інших соціальних виплат, 6 засідань робочої групи з легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Зареєстровано 121 колективний договір, зміни та доповнення до них на підприємствах та організаціях району. Кожному з підприємств, у яких був укладений колективний договір, управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації надана методична допомога по його укладанню.

 

Реабілітаційні та соціальні послуги

 

Сім’ї з дітьми-інвалідами та дітьми з вадами розвитку перебувають під соціальним захистом держави. Відповідно до Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні», з метою отримання дітьми-інвалідами реабілітаційних послуг у районі  діє  центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Мета діяльності центру - здійснення заходів, спрямованих на розвиток та коригування порушень розвитку дитини - інваліда, навчання її основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для інтеграції в суспільство, кваліфікована допомога дітям-інвалідам у здійсненні корекції психофізичного розвитку за індивідуальною програмою реабілітації та залучення до цієї програми батьків. Для організації реабілітаційних послуг створено реабілітаційне середовище, у якому відбуваються всі реконструктивні процеси щодо корекції вад розвитку.

 У 2014 році  реабілітаційні послуги отримали 22 дитини.

10 дітей закінчили курс реабілітації з помітними зрушеннями,  12 (дітям з ДЦП, хвороба Дауна) - продовжено курс реабілітації на 2015 рік. 

За  2014 рік  працівниками центру  надано 3498 послуг. Із них:

Педагогічна корекція            -            472

Психологічна корекція         -             400

Фізична реабілітація (ЛФК,масаж)   2626

Консультативні послуги батькам   -     8 год.

У 2014 році профінансовано та використано 189,2 тис. грн. на діяльність центру.

 Протягом року  проводилися різноманітні культурні  заходи до Міжнародного жіночого дня 8 Березня, Міжнародного Дня захисту дітей, Міжнародного  Дня  інвалідів, новорічних та різдвяних  свят.

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коростишівського району протягом 2014 року перебувало на обслуговуванні 1214 одиноких непрацездатних громадян, в резерві на обслуговування перебуває  932 чол.

         Роботу територіального центру забезпечують три відділення:

- соціальної допомоги вдома;

- організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;

- соціально-побутової адаптації для соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  громадян похилого віку, інвалідів, що частково втратили здатність до самобслуговування, на день.   

 На 2014 рік з державного бюджету на утримання територіального центру виділено 1899,7 млн. грн., з місцевого бюджету – 12,2 тис. грн. Усі кошти використані.

Робота із зверненнями громадян

Протягом  2014 року до управління надійшло 104 письмових звернення (в т.ч. 6 – власних), що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 39 звернень більше. З органів влади вищого рівня надійшло 98 звернень.

Контрольних листів – 98, за аналогічний період 2013 року – 60.

Начальником та заступником начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації особисто прийнято 51 громадянин,  надавались роз’яснення згідно піднятих питань у відповідності до чинного законодавства. Згідно даних громадської приймальні на прийомі побувало 322 осіб.

Протягом 2014 року переважають звернення громадян з наступних питань: надання матеріальної та соціальної допомоги – 43 чол.; надання статусу – 5 чол.; отримання заборгованої заробітної плати – 12 чол.; щодо отримання тимчасового житла на території м. Коростишева – 9 чол.

Найчастіше громадяни зверталися за наданням державних видів допомоги, надавалися роз’яснення законодавства та змін до нього з цих питань.

У зв’язку з ситуацією, що склалася в державі, значна кількість звернень надходить від громадян, які переселилися з тимчасово окупованих територій України та районів проведення АТО щодо переведення та отримання державної допомоги за фактичним місцем проживання, термінів нарахування допомоги.

Аналіз соціального стану респондентів засвідчив, що переважну більшість звернень на адресу управління склали звернення від найменш соціально захищених категорій громадян – ветеранів та інвалідів війни й праці, членів багатодітних родин, одиноких матерів та інших категорій, які потребують соціального захисту підтримки та особливої уваги з боку органів влади.

Звернення від громадян, тимчасово переміщених із зони проведення АТО, пов’язані із необхідністю вирішення проблемних питань переселенців зі Сходу України, що мешкають у санаторії для батьків із дітьми «Тетерів».

Усі звернення громадян розглядаються і вирішуються в робочому порядку в терміни, передбачені законодавством. На стендах розміщено графіки прийому громадян керівництвом райдержадміністрації, облдержадміністрації, департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, Міністерства соціальної політики України, інформацію щодо доступу до публічної інформації, дорожні карти для громадян, внутрішньо переміщених в межах країни, інформацію про надання державних допомог, зразки заповнення документів.

Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації надаються роз’яснення у місцевих засобах масової інформації з питань, які  є актуальними і цікавлять населення.  За 2014 рік у «Коростишівській газеті» розміщено 127 публікацій з питань соціального захисту населення. В управлінні функціонують 4 телефони «гарячої лінії». Подається інформація на веб-сайти управління, райдержадміністрації, департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, яка постійно оновлюється.

Основні завдання та пропозиції по покращенню показників роботи

на 2015 рік:

1. Підвищення рівня фінансового забезпечення соціальних програм.

2. Посилення адресності допомоги в залежності від майнового стану і доходів сім’ї та підвищення розмірів соціальних виплат.

3.  Проведення роботи з питань обліку внутрішньо переміщених осіб та надання їм грошової допомоги на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

4. Забезпечення виплат державних видів допомоги і компенсацій у розмірах, визначених чинним законодавством.

5. Забезпечення своєчасного фінансування в межах планових призначень та ефективного використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню району.

6. Вивчення законодавства та забезпечення з ІІ півріччя 2015 року відшкодування пільг за рахунок субвенції з державного бюджету з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї .

7. Покращення якості інформаційно-розяснювальної роботи.

8. Здійснення контролю за якістю соціальної реабілітації дітей-інвалідів та фінансово-господарської діяльності Коростишівського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Організація діяльності денного відділення, ремонт та обладнання приміщення центру.

9. Здійснення контролю за забезпеченням діяльності територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коростишівського району: якісне надання соціальних послуг; збільшення резерву одиноких непрацездатних громадян, які потребують різних видів соціальної допомоги; збільшення обсягу платних соціальних послуг, що надаються територіальним центром.

 

 

Начальник управління                                                                                                                                                         О.А.Грищук

Категорія: Новини управління | Додав: Rom@ (2015-01-23)
Переглядів: 981 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Державні інтернет ресурси


Прогноз погоди